Artykuły

Spotkanie pierwsze-"Matterhorn"

Super User. Opublikowano w Odbyte spotkania

Spotkanie pierwsze "Matterhorn 2012"

Witam wszystkich serdecznie.. Takimi słowami 14 grudnia 2012 roku o godzinie 18 rozpocząłem powitanie wszystkich przybyłych ludzi na nasze pierwsze spotkanie z cyklu "Spelniam swoje marzenia.." dotyczące naszej wyprawy na Matterhorn. W takim samy serdecznym tonie teraz za pośrednictwem mej strony chciałbym podziekować wszystkim gością, że zdecydowali się poświęcić nam swój piatkowy wieczór i obejrzeć  przygotowaną przez nas prezentację. Wraz z Andrzejem planowaliśmy podejść do każdego indywidualnie. W przypadku moich znajomych przywitać się, natomiast w przypadku osób nam nie znanych zapoznać się i wymienić kilka zdań. Nie udało nam się tego zrobić,  mam nadzieję uda nam się to podczas następnego spotkania :) Zależy mi by te spotkania miały forme swobodną i  przyjacielską, mam nadzieję takie też było to spotkanie i takie będą następne.

Szczególne podziękowania dla:

-MCK Skarżysko w osobie Krzysztofa Szczygła za stworzenie nam wrecz perfekcyjnych warunków do przeprowadzenie prezentacji.

-dla Tomasza Wolskiego za muzykę do prezentacji jego własnego autorstwa.

-Podziękowania dla Michała M. http://www.mojeswietokrzyskie.pl/ za przekazanie mi zdjęć z prezentacji.

Poniżej zdjęcia, które otrzymałem od Janusza. Dziekuję.

 

 

 

  Poniżej zdjęcia, które otrzymałem od Michała.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy pomogli mi w zorganizowaniu prezentacji oraz uczestnikom za stworzenie miłej atmosfery.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu z cyklu "Spełniam swoje marzenia, czyli cykl spotkań ludzi z pasja" you could look here. Krzysztof słusznie zauważył, suptelna zmiana a jak wiele wnosi:)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

?>?>