Artykuły

Wprowadzenie

Super User. Opublikowano w Wprowadzenie

Rajdy Skarżyskie.

"Łaziki Świętokrzyskie" to nowa nazwa grupy, brzmi uroczo:)

DSC00302-1

Mam nadzieję, że Ci sympatyczni ludzie ze zdjęcia nie obrażą się na mnie za publikacje tego zdjęcia bez ich pozwolenia. Za ich pośrednictwem, chciałbym pokazać piekno Skarżyska i otaczających go terenów. Posiadają dużą wiedzę i pieknę archiwum zdjęć naszego regionu, wierzę że podzielą się tym wszystkim z nami dla wspólnego celu promowania aktywności fizycznej i ziemi świętokrzyskiej.

Robert.

Odpowiedz od Ani.(pierwsza z lewej). Mam również nadzeję, że to wlaśnie Ania będzie autorką artykułów bo jak dobrze pamiętam zajmuję w grupię rolę pisarki:). Oczywiście bardzo mile widziane będą artykuły, zdjęcia od pozostałych uczestników wycieczek.

 Robert.

 

Jako jedna z osób na zdjęciu mogę śmiało powiedzieć, że nie tylko się nie obraziłam za umieszczenie tego zdjęcia, ale wręcz czuję się zmobilizowana do wstąpienia na tę stronę i dołożenia „własnych trzech groszy” . Nasze wyprawy to skromne włóczenie się po okolicach i wypatrywanie pięknych miejsc. Bo nawet te zwyczajne i znane od zawsze mogą być piękne. Niech więc czasem się pojawią obok zdjęć z wielkiego świata.

 

Na początek podrzucam zdjęcie dorodnego drzewa, które Robert poznał na swoim pierwszym rajdzie z naszą grupą.

jazz 034-3 jazz 035-3Ania.

 Aniu dziękuję za odpowiedż na moje słowa, jak widać już mamy naprawdę ładne zdjęcie okazałego drzewa.

Aniu czekam na  opis jakieś interesującej wycieczki wraz z równie ładnymi zdjęciami.

 Robert

Bardzo się cieszę, że Ania jak również pozostali uczestnicy grupy odpowiedzieli na moją prośbę, sugestię. W efekcie już możemy czytać i oglądać bardzo interesujące artykuły, opisy wycieczek pieszych z okolic Skarżyska. Z każdym tygodniem będą pojawiały się nowe materiały. Wiem z poufnych zródeł od Edzia:), że Ania posiada ogromne zbiory materiałów w swej kronice. Wierzę, że dzięki prezentowanym przez nas materiałów zwiększy się grupa czynnych miłośników naszego jakże pięknego regionu.

Mały teścik (zobaczymy jak szybko odpowiedzą na moją propzycję, jest sobota godz.10.08, 15 grudnia 2012) proponuję aby grupowicze wymyślili jakąś fajną nazwie grupy. Jak to tak można bez nazwy grupy, to ewidentne zaniedbanie:). Czekam, licznik włączony:)

Wczoraj czyli 13.01.2012 o 18,27 otrzymałem oficjalną odpowiedz, oto ona:

"Dziś na rajdzie zrobiliśmy głosowanie i większością głosów wybrano nazwę grupy "Łaziki Świętokrzyskie"."

Mi osobiście sie bardzo podoba a co Wy na to? zapraszam do komentowania:)

 

Oddalamy się

 

Drogi Robercie i drodzy Czytelnicy tej strony!
Łaziki Świętokrzyskie tak bardzo zanurzyły się w swój blog, że nie znajdują czasu na pisanie w innych miejscach. Tym więc wpisem żegnamy się z Wami, zapraszamy do zaglądania na nasz blog i życzymy wiele wspaniałych wędrówek i przygód, które Robert będzie pokazywać. Ania z grupą Łazików Świętokrzyskich.

 

Aniu i wspaniała grupo Łazików Świętokrzyskich posiadacie teraz bardzo interesujący blog, gdzie można znależć mnóstwo ciekawych artykułów i zdjęć. Sam jestem wiernym czytelnikiem tegoż blogu i zachęcam wszystkich do odwiedziania Waszego blogu systematycznie.
Dlatego też uważam, że bardziej stosownym słowem zamiast oddalamy się jest słowo przenosimy się:)

Robert.

Robert.

Komentarze   

 
0 #4 Roberto 2013-01-14 19:29
"Łaziki Świętokrzyskie" bardzo fajna a za razem trafna nazwa:)
Cytować
 
 
+1 #3 Michał 2012-12-18 21:14
Też kiedyś wędrowałem po Świętokrzyskim i mam nadzieję że znowu będę mógł połazić :) Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!!!
Cytować
 
 
+1 #2 Janusz 2012-11-23 07:32
Bardzo fajna stronka... wspieram Cię ciepło w działaniach. :)
Cytować
 
 
+1 #1 Michał 2012-11-20 09:04
Byłem kiedyś z tą ekipą na rajdzie po Paśmie Klonowskim.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Do zobaczenia na szlaku :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

?>?>