Początek

Super User. Opublikowano w Home

 Dlaczego powstaje ta strona? Co znajdzie się na tej stronie? Komu będzie dedykowana?

  Pewnie wiele więcej tego rodzaju pytań mogą zadawać sobie osoby zaglądające na moja stronę. Postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć... Chętnie również odpowiem na bezpośrenie pytania zadawane mi przez odwiedzających moją stronę.

  Głównym powodem powstania tej strony jest chęć zapisania, zarchwizowania mojej aktywności fizycznej a dokladniej wszystkich wypraw, wycieczek, marszów, marszobiegów, biegów na orientacje, współorganizację imprezy "Scyzoryki", udział w imprezach cyklicznych np:Wyrypa Beskidzka czy Przejście wokół Kotliny Jeleniogórskiej itp...

 

   Wiele osób z posród moich znajomych bliższych bądz dalszych wiedzących o moim hobby pyta mnie gdzie mogą znależć jakieś informacje, zdjęcia, opisy wypraw. Jak wiadomo pamięć jest ulotna tym bardziej, że z każdym rokiem stajemy się coraz starsi, wiec sam z przyjemnością poczytam o tym  co robiłem gdy luk w pamięci będzie wiecej niż wspomnień hihi.

Pamiętam dokładnie gdy wyruszałem na moje pierwsze wycieczki górskie jak małą wiedzą dysponowałem i jednoczesnie ile miałem pytań począwszy od sprzętu, jedzenia do sposobu przygotowania się fizycznego do wycieczki.

Z czasem udało mi się zdobyć wiedzę teoretyczna i praktyczną, którą chętnie podzielę sie z osobami zainteresowanymi.

   W ciagu ostatni 4 lat naprawdę mnóstwo sie działo, imprez ktore wymienilem powyżej było naprawde wiele. Na tej właśnie stronie chce zgromadzić informacje, materiały, zdjęcia dotyczące tego wspaniałego okresu. Czas ten był dla mnie wspaniałym okresem nauki, poznawania, zdobywania doświadczenia, realizacji marzeń...

Mam w mej głowie jeszcze mnóstwo ciekawych planow, projektów, które mam nadzieję

zrealizuję w najblizszym czasie ... bo życie jest zbyt krótkie by czekać.... trzeba działać...

 

Na koniec podziękowania a może od tego powinienem zacząć:)

Wielkie dzieki dla:

 -Jarka Z. za pomoc we wszelakich sprawach technicznych jak również czysto przyjacielskich.Dzieki Jarusiowi może powstać ta strona.

-Michała M. za pomoc w tworzeniu tej stronki, za cierpliwość i wyrozumiałość:)

-Andrzeja M. za obecność:.) Od samego poczatku do dziś na wszystkich wyjazdach, wyprawach, imprezachy górskich zawsze jesteśmy razem. Kudłaty WIELKIE DZIĘKI. Jego imię będzie padało wielokrotnie przy kazdej okazji. Niestety trzeba sie do tego przyzwyczaić:) Poprostu jesteśmy jak head&shoulders:)

-Dla wszystkich ludzi, których spotkałem na swej drodze, którzy byli dla mnie inspiracją i motywowali mnie do działania.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

?>?>